چرا سایت شما به طراحی مجدد نیاز دارد

اهمیت داشتن وبسایت
اهمیت داشتن وب‌سایت برای شما
3 اردیبهشت 1399
Golden Rules of Writing Content for Your Website
قوانین طلایی نوشتن محتوا برای وب سایت شما
3 اردیبهشت 1399

چرا سایت شما به طراحی مجدد نیاز دارد

دلیل طراحی مجدد سایت

دلایل زیادی برای طراحی مجدد وب سایت شما وجود دارد که برخی از آنها قانع کننده تر از سایرین هستند. با این حال ، طراحی مجدد وب سایت شما احتمالاً یکی از آخرین مواردی است که در شغل خود به آن فکر می کنید. اما، درک و تصدیق نقش مهم وب سایت شما در نظر  مشتری و تأثیر کلی آن بر فروش و درآمد بسیار مهم است.

چرا سایت شما به طراحی مجدد نیاز دارد

1. از وب سایت خود رضایت ندارید

اگر از بیان آدرس وب سایت خود خجالت می کشید زیرا از آنچه ممکن است در مورد آن فکر کنند می ترسید، ممکن است زمان آن باشد که یک طراحی مجدد وب سایت را در نظر بگیرید. من با بسیاری از صاحبان مشاغل در رویدادهای مختلف روبرو می شوم که به راحتیوبسایت خود را در اختیار عموم قرار می‌دهند و مشکلی ندارند  که کسی به وب سایتشان مراجعه کند و همین امر موجب می‌شود تا مشتریان آنها روز به روز افزایش یابد و فرصت را از دست ندهند. اما جالب است بدانید که یک وب سایت بد به دلیل تصوری که از شما یا برندتان نمایش می‌دهد می تواند به مراتب بدتر از نداشتن وب‌سایت به شما صدمه بزند.

2. وب سایت شما دیگر برند شما را به درستی نشان نمی دهد

برای اینکه جدی گرفته شوید و یک تجارت حرفه ای و معتبر باشید، بسیار مهم است که وب سایت شما بتواند تصویری با یک نام تجاری قوی را نشان دهد که دقیقاً نمایانگر شرکت شما باشد و جوهر نام تجاری شما را ضبط کند. اما اگر وب‌سایت شما به این شکل نیست، پس حتما به طراحی مجدد نیاز دارید.

3. وب سایت شما در مقایسه با روندهای جدید طراحی منسوخ شده است.

با تغییر روند طراحی که هر چند سال یکبار اتفاق می‌افتد، یک وب سایت که دو یا سه سال دارد می تواند به راحتی در مقایسه با رقیبی که دارای وب سایت جدید و با آخرین متد طراحی است به راحتی بازنده باشد. در حال حاضر آخرین روند طراحی، با استفاده از الگوهای ساده دو بعدی با ظاهری تمیز و مدرن است که به  موبایل و همچنین دسکتاپ راه پیدا می کند و نیاز به طراحی مسطح دارد. این روش از یک طراحی ساده و حداقلی برخوردار است که مورد استقبال بسیاری از شرکت ها از جمله مایکروسافت ، اپل ، استارباکس و غیره قرار گرفته است. با استفاده از موبایل با سرعت برای غلبه بر استفاده از دسکتاپ ، طراحی های پیچیده با تصاویر بزرگ ، مرور را برای بازدید کنندگان دشوارتر می کند.

4- بازدید کنندگان موبایل را از دست میدهید.

اگر وب سایت شما مناسب برای تلفن همراه نیست و بخش بزرگی از بازدید کنندگان شما از یک دستگاه تلفن همراه سرچشمه می گیرند، ممکن است بازدید کنندگان را از دست بدهید این بدون شک به طور مستقیم بر پایین آمدن شما تأثیر می گذارد. طراحی مجدد وب سایت مؤثر به این مسئله می پردازد و به شما کمک می کند تا وبسایت خود را به گونه ای ارائه دهید که قابل نمایش برای تمام دستگاه ها باشد.

چرا سایت شما به طراحی مجدد نیاز دارد

5- وب سایت شما منعکس کننده گسترش قابلیت ها و پیشنهادات شما نیست.

اگر لیست خدماتی که ارائه می دهید رشد کرده و وب سایت قدیمی شما نشان دهنده مجموعه کامل خدماتی نیست که شما ارائه می دهید ، این می تواند منجر به این شود که مشتریان به جای دیگری مراجعه کنند تا خدمتی را که ارائه می دهید بدست آورند زیرا آنها از این امر آگاه نبودند که شما آن خدمات ارائه کرده اید، با طراحی مجدد وب سایت خود می توانید لیست خدمات خود را گسترش داده  به گونه ایکه کلیه خدماتی را که ارائه می دهید شامل شود، به طوری که هر بازدید کننده و مشتری از همه آنچه شما ارائه می دهند آگاه باشند.